POŽIČOVŇA NÁRADIA
Slovak Czech English German Hungarian Russian

ZÁHRADNÁ TECHNIKA

ZÁHRADNÁ TECHNIKA

VIBRAČNÁ TECHNIKA

VIBRAČNÁ TECHNIKA

VŔTANIE, SEKANIE A BÚRANIE

VŔTANIE, SEKANIE A BRÚSENIE

REZANIE A BRÚSENIE

REZANIA A BRÚSENIE

ZDVÍHACIA TECHNIKA A LEŠENIE

ZDVÍHACIA TECHNIKA A LEŠENIE

Máme pre Vás pripravené všetko náradie, ktoré kedy budete na stavbe alebo doma potrebovať.

 

POŽIČOVŇA NÁRADIAČi sa jedná o búracie kladivá, vŕtacie kladivá, kombinovaná kladivá, skrutkovače, vŕtačky, čerpadlá, miešačky a miešadlá, hladičky, koše na betón, brúsky, frézy, hoblíky, píly, rezačky, leštičky a strihanie, diaľkomery, rotačné lasery, vodováhy a podlahové lasery, nivelačné prístroje, detektory, statívy, vlhkomery, zameriavače, ohrievače, odvlhčovače, horáky, vysokotlakové čističe, stavebné vysávače, čističe podláh, odstraňovače tapiet, kompresory, zváračky, spájky, teplovzdušné pištole, elektrocentrály, hevery, navijaky, rebríky, výťahy, lešenia a sklzy, zdviháky, kladky, kliešte, nožnice, sponkovačky, zvierky, lámačky, náradie pre inštalatérov a kúrenárov, svietidlá, rozvádzače , káble, nastreľovacie pištole, ventilátory, paletové, plošinové vozíky, rudle a mnoho ďalšieho náradia, všetko nájdete v požičovňa náradia WAMI. U nás nájdete aj široký sortiment AKU náradia.


 Záhradná technika, ktorú ponúka požičovňa náradia určite poteší srdce nielen záhradkárov. Budeme radi ak využijete služby našej požičovňa náradia WAMI s požiadavkou na kultivátor, vertikutátor (vertikulátor), mulčovač, nožnice na plot, vysávač, postrekovač či fukár, jamkovač, značkovač, radlicu, frézu, štiepačku klátov, alebo reťazovú pílu, kosačku na trávu, záhradné valec či štiepkovač. Naša obsluha v DKNV požičovňa náradia Vám rada a odborne poradí ako sa záhradnou technikou zaobchádzať. Proste u nás nájdete všetko čo je potrebné na záhradu, nielen záhradné náradie.

 

 

pondelok až piatok od 7:00 do 15:30

 

ODBER NOVINIEK

Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu a budete dostávať dôležité a užitočné novinky v rámci našej špecializácie.

Ďakujeme za dôveru

 

PODMIENKY PRENÁJMU ZARIADENIA

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím