PROFIL SPOLOČNOSTI
Slovak Czech English German Hungarian Russian

Profil spoločnostiSpoločnosť WAMI  bola založená v roku 2004 na základe požiadaviek a potrieb trhu.
Našou snahou je prispôsobiť ponúkané služby čo najširšiemu okruhu zákazníkov.Stačí prísť k nám a my Vám všetko čo máme radi  požičiame  za priaznivých podmienok a ceny. Naše služby ponúkame nie len fyzickým osobám, ale aj firmám a organizáciám.

Spolupravujeme s renomovanými firmami Hilti a Makita.

V roku 2006 sme naše pôsobenie rozšírili o stavebnú činnosť.Zamerali sme sa najmä na výstavbu a prestavbu rodinných domov a bytov,rekonštrukcie bytových aj nebytových priestorov. Základným cieľom našej firmy
je zodpovedný prístup k zákazníkom. Vždy preto ponúkame kvalitné, presné a zodpovedné vykonanie práce, dodržanie stanovených termínov, individuálnu kalkuláciu ceny. Samozrejmosťou sú záruky na poskytované služby a certifikované stavebné materiály.Spolupracujeme s odborníkmi, ktorý majú dlhoročné pracované skúsenosti, preto vieme pokryť každú oblasť.
Disponujeme i vlastným stavebným dozorom.

 

Tým, že sme tradičná stavebná firma, máme svoje metódy a postupy a nerobíme kompromisy ani ústupky, sme si získali dôveru od našich klientov. 

 

V roku 2011 sme sa rozhodli priniesť našim zákazníkom opäť niečo nové,preto sme svoje pôsobenie na trhu rozšírili o predajňu so spojovacím materiálom.Na trh prinášame široký sortiment,stabilné ceny, kvalitný servis.Uvedený sortiment dodávame podľa noriem STN.DIN.ISO. Pre spoluprácu sme oslovili významné spoločnosti so skúsenosťami, s ktorými zdieľame rovnakú filozofiu a hodnoty .

 

Všetko, čo robíme, robíme z jediného dôvodu – úplná spokojnosť našich klientov.

PROFIL SPOLOČNOSTI

Kontaktný formulár

Polia označené (*) sú povinné.
Príloha správy (súbor)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.1 MB
  captcha
  Reload

  ODBER NOVINIEK

  Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu a budete dostávať dôležité a užitočné novinky v rámci našej špecializácie.

  Ďakujeme za dôveru

  UPOZORNENIE

  Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

  Súhlasím

  web site hosting

  web hosting comparison services

  woocommerce web site hosting

  worpress web site hosting

  web site hosting

  joomla site hosting

  magento site hosting

  drupal site web hosting

  prestashop web site hosting