PROFIL SPOLOČNOSTI
Slovak Czech English German Hungarian Russian

Profil spoločnostiSpoločnosť WAMI  bola založená v roku 2004 na základe požiadaviek a potrieb trhu.
Našou snahou je prispôsobiť ponúkané služby čo najširšiemu okruhu zákazníkov.Stačí prísť k nám a my Vám všetko čo máme radi  požičiame  za priaznivých podmienok a ceny. Naše služby ponúkame nie len fyzickým osobám, ale aj firmám a organizáciám.

Spolupravujeme s renomovanými firmami Hilti a Makita.

V roku 2006 sme naše pôsobenie rozšírili o stavebnú činnosť.Zamerali sme sa najmä na výstavbu a prestavbu rodinných domov a bytov,rekonštrukcie bytových aj nebytových priestorov. Základným cieľom našej firmy
je zodpovedný prístup k zákazníkom. Vždy preto ponúkame kvalitné, presné a zodpovedné vykonanie práce, dodržanie stanovených termínov, individuálnu kalkuláciu ceny. Samozrejmosťou sú záruky na poskytované služby a certifikované stavebné materiály.Spolupracujeme s odborníkmi, ktorý majú dlhoročné pracované skúsenosti, preto vieme pokryť každú oblasť.
Disponujeme i vlastným stavebným dozorom.

 

Tým, že sme tradičná stavebná firma, máme svoje metódy a postupy a nerobíme kompromisy ani ústupky, sme si získali dôveru od našich klientov. 

 

V roku 2011 sme sa rozhodli priniesť našim zákazníkom opäť niečo nové,preto sme svoje pôsobenie na trhu rozšírili o predajňu so spojovacím materiálom.Na trh prinášame široký sortiment,stabilné ceny, kvalitný servis.Uvedený sortiment dodávame podľa noriem STN.DIN.ISO. Pre spoluprácu sme oslovili významné spoločnosti so skúsenosťami, s ktorými zdieľame rovnakú filozofiu a hodnoty .

 

Všetko, čo robíme, robíme z jediného dôvodu – úplná spokojnosť našich klientov.

PROFIL SPOLOČNOSTI

Kontaktný formulár

Polia označené (*) sú povinné.
Príloha správy (súbor)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.1 MB
  captcha
  Reload

  ODBER NOVINIEK

  Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu a budete dostávať dôležité a užitočné novinky v rámci našej špecializácie.

  Ďakujeme za dôveru

  UPOZORNENIE

  Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

  Súhlasím